1/3 частка двокімнатної квартири загальною площею 54,5 м.кв., житловою площею 29,3 м.кв., що розташована за адресою: м.Київ, вулиця Глібова, будинок 16, квартира 42

Special Price 1074076.00 грн

Состояние аукциона:реєстрація учасників

Номер лота:600005

Дата проведения аукциона:2026-06-17 09:00:00

Дата окончания торгов:2026-06-17 18:00:00

Дата окончания подачи заявок:2026-06-17 08:00:00

Стартовая цена:1074076.00 грн

Гарантийный взнос:53703.80 грн

Шаг аукциона:10740.76 грн

Область:м.Київ

Месторасположение имуществам.Київ, вулиця Глібова, будинок 16, квартира 42

Дата публикации:2026-05-18 14:45:10

  • Категория: Житлова нерухомість
  • Предмет іпотеки:
  • Розмір житлової площі будинку, квартири, м.кв.: 29.3
  • Pозмір нежитлової площі будинку, квартири, м.кв.: 25.2
  • Кількість кімнат: 2
  • Поверх, на якому знаходиться квартира, кімната: 11
  • Кількість поверхів будинку: 16
  • Площа кожної кімнати, м.кв.: 17,1 м.кв., 12,2 м.кв.
  • Iнформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди: Кухня - 8,2 м.кв., ванна кімната - 2,7 м.кв., вбиральня - 1,2 м.кв., коридор - 8,8 м.кв., лоджія - 2,1;2,2 м.кв.

Житлова площа - 29,3 м.кв., загальна - 54,5 м.кв., кухня - 8,2 м.кв., ванна кімната - 2,7 м.кв., вбиральня - 1,2 м.кв., коридор - 8,8 м.кв., лоджія - 2,1;2,2 м.кв.

Майно належить на праві власності на підставі свідоцтва про право власності на житло, серія та номер: 19861, виданий 12.11.1998, видавник: Радянська районна державна адміністрація.

Зареєстровано одну повнолітню особу.

Нові
ЛОТИ

Подивитись все