1/2 частина квартири, загальною площею 63,8 кв.м., житловою площею 43,6 кв.м., що знаходиться за адресою: Полтавська обл., м. Полтава, вул. Стрітенська (Комсомольська), буд. 5, кв. 33

Special Price 1200214.00 грн

Состояние аукциона:реєстрація учасників

Номер лота:599995

Дата проведения аукциона:2026-06-17 09:00:00

Дата окончания торгов:2026-06-17 18:00:00

Дата окончания подачи заявок:2026-06-17 08:00:00

Стартовая цена:1200214.00 грн

Гарантийный взнос:60010.70 грн

Шаг аукциона:12002.14 грн

Область:Полтавська обл.

Месторасположение имуществаПолтавська обл., м. Полтава, вул. Стрітенська (Комсомольська), буд. 5, кв. 33

Дата публикации:2026-05-18 11:08:06

  • Категория: Житлова нерухомість
  • Предмет іпотеки:
  • Розмір житлової площі будинку, квартири, м.кв.: 43.6
  • Pозмір нежитлової площі будинку, квартири, м.кв.: 20.2
  • Кількість кімнат: 3
  • Поверх, на якому знаходиться квартира, кімната: 4
  • Кількість поверхів будинку: 5
  • Площа кожної кімнати, м.кв.: кімната - площею 10,7 кв.м.; кімната - площею 13,8 кв.м.; кімната - площею 19,1 кв.м.
  • Iнформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди: коридор - площею 6,1 кв.м.; кухня - площею 7,0 кв.м.; ванна - площею 2,3 кв.м.; вбиральня - площею 1,0 кв.м.; коридор - площею 1,1 кв.м.; шафа – площею 0,7 кв.м.; балкон – площею 2,0 кв.м.

1/2 частина трикімнатної квартири, загальною площею 63,8 кв.м., житловою площею 43,6 кв.м., що знаходиться за адресою: Полтавська обл., м. Полтава, вул. Стрітенська (Комсомольська), буд. 5, кв. 33.

Згідно з технічною документацією, квартира складається з наступних приміщень:

  • коридор - площею 6,1 кв.м.;
  • кімната - площею 10,7 кв.м.;
  • кухня - площею 7,0 кв.м.;