Квартира №32, загальною площею 55,9 кв. м., житловою площею 40,0 кв. м., розташована за адресою: місто Дніпро, вул. Радистів, буд. 4А

Special Price 1393200.00 грн

Состояние аукциона:реєстрація учасників

Номер лота:599839

Дата проведения аукциона:2026-06-15 09:00:00

Дата окончания торгов:2026-06-15 18:00:00

Дата окончания подачи заявок:2026-06-15 08:00:00

Стартовая цена:1393200.00 грн

Гарантийный взнос:69660.00 грн

Шаг аукциона:13932.00 грн

Область:Дніпропетровська обл.

Месторасположение имуществаДніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Радистів, буд. 4А, кв. 32

Дата публикации:2026-05-14 16:07:11

  • Категория: Житлова нерухомість
  • Предмет іпотеки:
  • Розмір житлової площі будинку, квартири, м.кв.: 40
  • Pозмір нежитлової площі будинку, квартири, м.кв.: 15.9
  • Кількість кімнат: 3
  • Поверх, на якому знаходиться квартира, кімната: 3
  • Кількість поверхів будинку: 5
  • Площа кожної кімнати, м.кв.:
  • Iнформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди:

Квартира №32, загальною площею 55,9 кв. м., житловою площею 40,0 кв. м., розташована за адресою: місто Дніпро, вул. Радистів, буд. 4А. Підстава виникнення права власності: договір купівлі-продажу ВКЕ № 983730 від 18.04.2008, посвідчений приватним нотаріусом Дніпропетровського міського нотаріального округу Перфіловою О.А., зареєстровані 2 повнолітні особи,неповнолітні не зареєстровані.

Нові
ЛОТИ

Подивитись все