Незавершене будівництво (ступінь готовності 20 %) багатоквартирного житлового будинку літ. «А» РНОНМ: 3081704463101, що розташований за адресою: м. Харків, пров. Спортивний, буд. 7-А

Special Price 13739800.00 грн

Состояние аукциона:реєстрація учасників

Номер лота:599789

Дата проведения аукциона:2026-06-15 09:00:00

Дата окончания торгов:2026-06-15 18:00:00

Дата окончания подачи заявок:2026-06-15 08:00:00

Стартовая цена:13739800.00 грн

Гарантийный взнос:686990.00 грн

Шаг аукциона:137398.00 грн

Область:Харківська обл.

Месторасположение имуществам. Харків, пров. Спортивний, буд. 7-А

Дата публикации:2026-05-14 11:47:59

  • Категория: Недобудована
  • Предмет іпотеки:
  • Кадастровий номер земельної ділянки:

Незавершене виробництво (ступінь готовності 20 %) багатоквартирного житлового будинку літ. «А» площею забудови 1689,1 кв.м., що розташований за адресою: м. Харків,, пров. Спортивний, буд. 7-А.

незавершений будівництвом (ступінь готовності 20%) багатоквартирний житловий будинок літ. «А», загальною площею забудови 1689,1 кв.м., побудований на стрічковому залізобетонному фундаменті з силікатної цегли та залізобетонним перекриттям. Незавершений будівництвом багатоквартирний житловий будинок літ. «А» складається з підвального поверху та 1-:-3 поверхів. Загальна площа забудови 1689,1 кв.м. Висота 9,0 м. Відсоток готовності: фундамент - 100%, стіни - 30%, перегородки - 20%, перекриття -30%. Загальний відсоток готовності об’єкта - 20. Комунікації- не підведено. Об’єкт знаходиться в задовільному фізичному стані. Елементи будівель в цілому придатні для експлуатації, але потребують ремонту, який найдоцільніший на цій стадії. Зареєстровано право власності на підставі Витягу з Реєстру будівельної діяльності ЄДЕССБ, серія та номер:ІУ013210601815, видавник:ЄДЕССБ.

Незавершений будівництвом об'єкт знаходиться на земельній ділянці з кадастровим номером: 6310137500:02:002:0009, однак земельна ділянка  на якій знаходиться будівля, не є предметом реалізації.